Imitacinė bendrovė „Auksinis ryšys“

    

Darbuotojai

Darbuotojai

      Vadovė: Audra Rutkauskienė 
      Prezidentas: Eimantas Rozenbergas
      Viceprezidentė: Dija Bersėnaitė
      Finansų skyriaus vadovė: Augustė Lukošiūtė
      Pardavimų skyriaus vadovas: Ernestas Granauskas
      Pirkimų skyriaus vadovas: Lukas Pryšmantas
      Personalo skyriaus vadovė: Austėja Sungailaitė
 
      Elektroninis paštas:  vpmfauksinisrysys@gmail.com

      Mūsų imitacinėje bendrovėje dirba 21 mokinys iš IIId ir IIIe klasių. Imitacinė bendrovė (IB) -  įmonė, kuri imituoja tikros bendrovės veiklą, joje vykstančius ūkinius  procesus, prekiauja tarpusavyje ir pan. Imitacinės bendrovės Lietuvoje veikia universitetuose, kolegijose, profesinėse ir vidurinėse mokyklose, gimnazijose. Užsienyje tokios firmos veikia ne tik mokymo institucijose, bet ir darbo biržose, neįgaliųjų organizacijose, įvairiose moterų asociacijose, jos kuriamos prie stambių įmonių, kur ruošiami savi darbuotojai.

    IB tikslas - suteikti mokiniams ir studentams verslo žinių, formuoti ir įtvirtinti verslo įgūdžius. Imitacinėje bendrovėje sudaromos sąlygos teorines žinias (rinkodaros, personalo vadybos, finansų buhalterijos, pardavimo, darbo su tiekėjais, užsienio kalbos, informacinių technologijų, užsienio kalbų) taikyti praktiškai.

     Dirbdami imitacinėje bendrovėje mokiniai stengiasi savarankiškai spręsti darbo metu iškilusias problemas, įgyvendinti savo idėjas ir planus bei įgyti darbo verslo bendrovėje praktikos.

    IB ,,Auksinis ryšys" imituoja UAB veiklą. Joje veikia 4 skyriai: finansų, pirkimo, pardavimo ir personalo. IB finansiniai dokumentai, sutartys, mokesčių tarifai, valiutų kursai yra tikri. Nuo įprastos firmos mokomoji skiriasi tuo, kad nėra materialių prekių (jos egzistuoja tik dokumentuose), pinigai - netikri (egzistuoja tik imitacinio banko įrašuose bei kituose dokumentuose). Per mokslo metus moksleiviai susipažįsta su visų skyrių veikla.