Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Tel. 8 347 60230
El.paštas: info@atzalynogimnazija.lt
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba
New Page 1

Būreliai

        Jaunieji policijos rėmėjai

        Gimnazistų laisvalaikio klubas

        Mokinių demokratinė asociacija

        Ekologų klubas

        ,,Atžalyno" gimnazistų akademija

Neformaliojo  vaikų švietimo užsiėmimų  tvarkaraštis    
  2020-2021 m.m. I pusmetis

Sveika gyvensena, sportas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

Jėgos ugdymo

2

I-IV

R.Abarius

 15.35-16.20

 

 

 14.45-
15.30

 

Treniruoklių salė

Badmintono

2

I-IV

R.Abarius

 14.45-15.30

 

15.35-16.20

 

 

Sporto salė

Vaikinų krepšinis

2

I-IV

D.Butkus

 

 

 

 

 14.45-15.30
15.35-16.20

Sporto salė

Tinklinis

3

I-IV

T.Matulis

 

 

 

 14.45-
17.00

 

Sporto salė

Smiginis

3

I-IV

A.Urbšys

14.45-15.30

 

 

 13.55-
14.40

14.45-15.30

Treniruoklių salė

Stalo tenisas

2

I-IV

A.Urbšys

 

 

14.45-15.30

15.35-16.20

 

 

Sporto salė

Aerobika

2

I-IV

T.Lukoševičius

14.45-15.30 15.35-16.20

     

 

Šokių salytė

Technologinis ugdymas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

Robotika

3

I-III

T.Matulis

 14.45-15.30

 

14.45-15.30

15.35-16.20

 

 

311 kab.

Programavimo pradmenys

1

I-IV

R.Dapkevičius

   

 

14.45-
15.30

 

315 kab.

Jaunieji tyrėjai

1

I

I.Ūsienė

14.45-15.30

 

   

 

104 kab. (laboratorija)

Jaunieji tyrėjai

1

II

I.Ūsienė

 

 

  14.45-15.30

 

104 kab. (laboratorija)

Meninis ugdymas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

Muzikos studija

2

 I-IV

V.Ašmontienė

 15.35-16.20

  13.55-14.40 

 

 

221 kab.

Merginų ansamblis

1

 I-IV

V.Ašmontienė

 

 

14.45-15.30 

 

 

114 kab.

Vaikinų ansamblis

1

I-IV

V.Ašmontienė

14.45-15.30

 

 

 

 

114 kab.

Kapela

 

2

I-IV

V.Ašmontienė

 

 

 

14.45-15.30

15.35-16.20

 

Aktų salė/
216

Muzikos svetainė

3

I-II

N.Markevičienė

14.45-15.30
15.35-16.20

 

 

  13.55-
14.40

217 kab.

Dailės studija

2

I-IV

D.Nurdinova

 

 

 

14.45-15.30
15.35-16.20

 

224 kab.

Kermika

1

I-IV

D.Nurdinova

 

 

14.45-15.30
15.35-16.20

 

 

224 kab.

Tautinių šokių kolektyvas ,,Atžalynas"

8

I-IV

D.Pilibienė

 

16.00-17.30

 

 

16.30-18.00
18.30-20.00

 

 

 

 

 

 

15.30- 17.00

 

Chor. kl.

 

Aktų salė

 

Chor. salė

Pilietinis ugdymas

Būreliai

Val.

Klasė

Vadovas

Pirm.

Antr.

Treč.

Ketv.

Penkt.

Vieta

MDA

1

I-II

V.Kavaliauskienė

14.45-
15.30

 

 

 

120 kab.

MDA

1

III-IV

V.Kavaliauskienė

 

 

14.45-15.30

 

 

329 kab.

Ekologų klubas

2

I-III

J.Vaiginienė

 

 

14.45
15.30

 

14.45-
15.30
 

212 kab.

Savanorių būrelis 1 I-IV R.Žikienė 15.35
16.20
        117 kab.
  • Pamokų laikas:
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.15 - 12.00
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30
  •