1,2 % parama

1,2% parama

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, mokyklos darbuotojams ir visiems, kurie pervedė dalį savo gyventojų pajamų mokesčio gimnazijai.

Kviečiame Jus pasinaudoti proga ir šiemet paremti mūsų ugdymo įstaigą. Skirdami  paramą, Jūs prisidėtumėte prie gimnazijos tobulinimo, savo vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.
Administracija

Nusprendę skirti iki 1,2 %  gyventojų pajamų mokesčio dalį gimnazijai iki gegužės 2 dienos, turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos (05 versija) prašymą elektroniniu būdu.

Nuo 2022-01-01 priimama ir nagrinėjama tik elektroniniu būdu  per EDS pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FR0512.

1. Prisijunkite prie elektroninės deklaravimo sistemos per savo elektroninį banką ar kitais galimais būdais.
  2. Pasirinkite „pateikti dokumentą – pildyti dokumentą“.
  3. Pasirinkite formą FR0512 v.5.
  4. Skiltyje 5 – įrašykite 2023.
  5. Formoje įveskite savo asmeninius duomenis ir šią informaciją:
    E1 PARAMOS GAVĖJAS – 2
    E2 GAVĖJO IDENTIFIKACINIS KODAS – 191018913 ( Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos kodas)
    E4 – MOKESČIO DALIES DYDIS (PROC.) – 1.2 (jei norite skirti paramą keliems paramos gavėjams, jį galite išskaidyti )
    E5 MOKESTINIS LAIKOTARPIS – įrašykite 2025 (taip Jums nereikės kasmet pildyti naujo prašymo – Jūsų parama mums automatiškai bus pervedama iki 2025 m.).
    Pažymėkite laukelį 6s.
  6. Paspauskite langelį PATEIKTI DEKLARACIJĄ.

Gimnazistė vedė pilietiškumo pamoką

Balandžio 12 d.IIIa kl. mokinė Benita Kestenytė LSU „Aušros” progimnazijoje 7-8 kl. mokiniams vedė pilietiškumo pamoką. Supažindino su NATO organizacijos veiklomis ir perspektyvomis. Gimnazistė lavino bendravimo ir bendradarbiavimo  įgūdžius.

Plačiau

Mokiniai dalyvavo verslumo edukaciniame renginyje

Balandžio 12 d. ketvirtokai: Nojus Rabecas, Dominykas Klimavičius ir Andrius Urbonas bei IIId klasės mokiniai Viktorija Kiaunytė, Lukas Liaudanskas, Beata Jakubauskaitė, Raminta Gronskytė ir  Austėja Lepaitė dalyvavo ekonomikos ir verslumo programos acceleratorX praktinio verslumo ugdymo edukacinėje patirtyje – regioninėje eXpo, kuri vyko Ukmergėje. Joje mokiniai pristatė savo gaminamus produktus: žvakes bei muilus, bendravo su verslininkais, parodos lankytojais, demonstravo savo įgytas žinias ir tobulino antreprenerystės gebėjimus.

Plačiau

Mokiniai dalyvavo gamtos mokslų konferencijoje

Ia klasės mokinės Smiltė Bakanobaitė, Enrika Ginelevičiūtė ir IIa klasės mokinės Deina Lukoševičiūtė, Mija Zalagėnaitė dalyvavo nuotolinėje respublikinėje tiriamojoje – praktinėje gamtos mokslų konferencijoje „STEBIU. KURIU. ANALIZUOJU”, kurią organizavo Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija ir pristatė savo darbus.
Mokines ruošė mokytojos Vaida Klevinienė ir Rima Klimkevičienė.