Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Tel. 8 347 60230
El.paštas: info@atzalynogimnazija.lt
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba

Naujienos

Ar žinote, kad pasiskiepyti nuo koronaviruso jau gali ir vaikai nuo 12 metų amžiaus?

Tai galima padaryti Kėdainių rajono Skiepijimo centre, Budrio g. 5 (VšĮ Kėdainių PSPC).

12-15 metų amžiaus vaikus užregistruoti skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.

Vaikai vakcinacijai registruojami taip pat kaip ir suaugusieji:

 • internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808;

 • telefonu 8 614 69 413 (skiepijimo koordinatorius);

 • atvykus į vakcinacijos vietą.

Užregistravus vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis.

Asmenys nuo 12 metų amžiaus gali būti skiepijami tik viena vakcina nuo COVID-19 - ,,Comirnaty", kurią gamina farmacijos kompanijos ,,BioNTech" ir ,Pfizer". Ši vakcina yra skiepijama dviem dozėmis, tarp jų daroma 21 dienos pertrauka.

Kitos trys Lietuvoje naudojamos vakcinos - ,,Moderna", ,,Vaxzevria" ir ,,Janssen" - yra registruotos vyresnių nei 18 metų žmonių skiepijimui.

Nepamirškite pasiskiepyti ir patys.


Birželio 16 d. IA ir IB klasės mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos, geografijos ir biologijos pamokoje "Nevėžio upės istorija ir dabartis".
Tai pirmieji žingsniai žengiant į Tarptautinį projektą "Darni mokykla". Tikimės, kad rudenį jų bus daug daugiau ir mes savo veiklomis ir darbais prisidėsime prie Klimato kaitos mažinimo.

Plačiau skaitykite...


Gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte ,,Europos klimato iniciatyva: KARTU UŽ DARNIĄ MOKYKLĄ"!
Birželio mėnesio 11 dieną vyko nuotolinė integruota anglų kalbos, muzikos, socialinių įgūdžių ir karjeros ugdymo pamoka ,,Bičių reikšmė ekosistemai ir žmonių veiklai.
Gimnazistų atsiliepimai:
https://padlet.com/laimukasenator/d1dzkl6muzgc9c7?fbclid=IwAR15BrOHZIZ-KCy2-9TIMPojit2Udd3USe2uhPsz3n55pZXaQw23ury5H-Q
Taip pat vyko konkursas ,,Bitės mano objektyve". Nuotraukos Mokytojos Rūtos Berankienės, mokytojos Vaidos Kavaliauskienės ir gimnazisčių Vaivos Lukošiūtės ir Ugnės Pliauskytės.

Plačiau skaitykite...


Saugaus elgesio gimnazijoje tvarka, esant karantinui (naujas dokumentas)Prašymas mokytis I gimnazijos klasėje

Plačiau apie mokinių priėmimą mokytis gimnazijoje skaitykite...


Birželio 1 -ąją, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga buvo paskelbti respublikinio 21-ojo nacionalinio mokinių konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija" laureatai. Šiais metais jame dalyvavo 768 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje. 5-12 klasių mokinių kūryboje įprasminama dramatiška XX a. Lietuvos istorija: tremtys, Holokaustas, partizaninis karas, neginkluotas pasipriešinimas, 1991 m. sausio įvykiai. Sveikiname Kėdainių ,,Atžalyno" gimnazijos II vietos laimėtoją  Kamilę Ražinskaitę (mokytoja Neringa Markevičienė) konkurse pristačius savos kūrybos dainą ,,Lietuvai".


SVEIKINAME Justą Šlamą, Ia klasės mokinį, LR Valstybinės darbo inspekcijos organizuotoje viktorinoje ,,Ateitis be šešėlio" 2021, užėmusį trečiąją vietą. Mokytoja Audra Rutkauskienė


SVEIKINAME!
Antroje nacionalinėje imitacinių bendrovių nuotolinėje mugėje komanda ,,Auksinis ryšys", kurią atstovavo Dija Bersėnaitė, Gabija Galentaitė, Agnė Galentaitė, Augustė Lukošiūtė, Eimantas Rozenbergas ir Ernestas Granauskas iškovojo net tris trečias vietas nominacijose: ,,Geriausia ateities idėja"; ,,Geriausia mugės radijo reklama"; ,,Geriausias vaizdo pristatymas". Mokytoja Audra Rutkauskienė.


Akcija ,,Darom - 2021"
Lietuvos viduryje, Žemaičių aukštumos ir Vidurio lygumos sandūroje, prie Šušvės vingių, žaliuoja Skinderiškio dendroparkas. Užima 125 ha teritoriją, suskirstytas pagal geografines augalų kilmės zonas. Dendrologinio želdyno vardą gavo dėl jame tarpstančių daugelio rūšių iš įvairių pasaulio kraštų atgabentų egzotiškų medžių, krūmų, lianų, kurie paprastai auginami vien botanikos ir dendrologiniuose soduose. Tai unikalus gamtos kampelis. Jau keletą metų ,,Atžalyno" gimnazijos ekologų klubo nariai ir ne tik atėjus pavasariui vyksta į parką su misija nors maža dalele prisidėti prie parko puoselėjimo. Šiais metais prie mokinių prisijungė ir mokytojai.
Šauniai padirbėję keletą valandų ,minutėlei sustojame pasidžiaugti šiltėjančiu pavasariniu oru. Į namus grįžome kupini įspūdžių . Dar ilgai prisiminsime nepakartojamą magnolijų žydėjimo grožį...


2021 m. Klaipėdos ,,Žaliakalnio" gimnazija organizavo respublikinį piešinių konkursą ,,Didysis Šekspyras". Tai meninio ir kultūrinio ugdymo projektas. Juo siekiama skatinti skirtingo amžiaus moksleivius domėtis anglų kalba, literatūra bei Viljamo Šekspyro kūryba. Iš viso buvo atsiųsti 87 mokinių piešiniai iš visos Lietuvos. Iš mūsų gimnazijos buvo išsiųsti 9 mokinių darbai. Mokytoja Daiva Nurdinova džiaugiasi puikiu rezultatu:

II mokinių grupėje Kamilė Blekaitė III-ia vieta ir Deimantė Arštikaitytė nominacija už kūrybiškumą.


SVEIKINAME RAJONINĖS INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ  OLIMPIADOS NUGALĖTOJUS IR JŲ MOKYTOJUS!
Ernestą Granauską, IIIe kl.- mokytoja Violeta Stanevičienė -I vieta
Augustę Lukošiūtę, IIId kl. - mokytojas Tomas Matulis - I vieta

Pijų Macionį, Ib kl.- mokytojas Romualdas Dapkevičius - I vieta

Gvidą Šutkų, IV kl.- mokytojas Romualdas Dapkevičius - III vieta


Sveikiname respublikinio Jaunųjų filologų konkurso prizininkus:

Ib kl. mokinį Mantą Diržinską -I laipsnio diplomas (mokyt.D.Šilkaitienė, J.Mažeikienė), IVc kl.mokinę Valeriją Rusinovą - I laipsnio diplomas (mokyt.A.Krapikienė, D.Šilkaitienė), Ib kl. mokinį Pijų Macionį - III laipsnio diplomas (mokyt.D.Šilkaitienė, A.Krapikienė, J.Mažeikienė)


Virtualioje galerijoje pristatome Kėdainių "Atžalyno" gimnazijos absolventų piešinius, kuriais gėrėsis dar ne viena gimnazistų karta.


PKNPM dalyvauja projekte apie įtraukųjį ugdymą ir siūlo savo paslaugas.

Plačiau skaitykite...


SVEIKINAME...

Tęsiasi ilgalaikis projektas/festivalis ,,Vaikai vaikams", kuris sulaukė daugiau kaip 700 talentingų moksleivių iš visos Lietuvos! Komisijai teko nemenka užduotis išklausyti visų dalyvių pasirodymus ir išrinkti talentingiausius, kurie galės pasirodyti virtualiuose festivalio koncertuose (pirmajame etape). Komisijos sprendimu, Kėdainių ,,Atžalyno" gimnazijos mokinė Ugnė Šimatonytė IVd klasė (mokytoja Neringa Markevičienė) yra respublikinio vaikų muzikos, šokio ir teatro festivalio "Vaikai vaikams" atrankinio turo nugalėtoja...Ji pasirodys pirmajame festivalio etape, kuris bus transliuojamas virtualiuose koncertuose - VŠĮ Vilniaus privačios gimnazijos puslapio Facebook ir YouTube platformose. Linkime Ugnei kuo geriausios sėkmės ...


Kviečiame dalyvauti didžiausiame Lietuvoje online renginyje apie studijų pasirinkimą. Registruokis į renginį, ir gauk vertingos informacijos apie įvairias studijų programas. Live transliacijos metu galėsi užduoti klausimus ir sužinoti ką realiai veiksi baigęs ekonomiką, filologiją, žurnalistiką, biochemiją ar kitą studijų programą? Registruokis čia: www.kalba.lt
www.kalba.lt - studijos užsienyje, kalbų kursai, pasirengimas egzaminams.


Filmas apie saugų bendravimą socialiniuose tinkluose:

Policijos pareigūnų patarimai:


SVEIKINAME Lietuvos mokinių technologijų olimpiados "Kūrybos virusas 2021" nugalėtojus ir jų mokytojus Vaidą Urbonavičienę ir Virgaudą Bernotavičių.
Beata Baltrūnaitė III kl.ir Vaidotas Minkevičius II kl. 1-os vietos nugalėtojai. Jie atstovaus gimnaziją ir Kėdainius respublikinėje olimpiadoje.
Sveikiname II-os vietos nugalėtoją Audingą Noreiką II kl.,
III-os vietos nugalėtojus Luką Butrimavičių III kl. ir Kajų Godonavičių II kl.


SVEIKINAME Lietuvos mokinių rajoninės dailės olimpiados "Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės" nugalėtojus ir jų mokytoją Daivą Nurdinovą:

Gabija Minkevič 2 E kl. - III vieta.
Paulius Pagirskas 2 B kl. - III vieta.
Justina Kuprijanovaitė 3 D kl. - III vieta.


SVEIKINAME Lietuvos mokinių rajoninės istorijos olimpiados nugalėtojus ir jų mokytoją Liną Blinstrubienę.
Ugnė Daukšaitė 3d kl. - II vieta
Nedas Kondrackis 3e kl. - II vieta.


SVEIKINAME anglų k. konkurso 9-10 klasių rajoninio etapo nugalėtojus ir jų mokytojas:
Pijų Macionį IB klasė - I vieta, mokytoja Rūta Berankienė;
Mantą Diržinską IB klasė - II vieta, mokytoja Rūta Berankienė;
Medą Juodenytę IIB klasė - III vieta, mokytoja Deimantė Matulienė.


SVEIKINAME NOJŲ RABECĄ (IA), 59-ojoje Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje šalies etape, kuris vyko vasario 25-27 dienomis, užėmusį III-ąją vietą!!! Mokytoja RASA LAŽINSKIENĖ


Rusų kalbos rajoninė olimpiada
Viktorija Mickūnaitė, IIIa kl. -II vieta, mokytoja Tatjana Amniakova
Viltė Beganskaitė, IIc kl. -III vieta, mokytoja Tatjana Amniakova


Vasario 10d vyko rajoninė muzikos olimpiada. Sveikiname Miglę Markovaitę IVb kl - II vieta (mokytoja Valda Ašmontienė) ir Kamilę Ražinskaitę IIIe kl - III vieta (mokytoja Neringa Markevičienė)


Didžiuojamės gimnazistais, I-mą pusmetį baigusiais labai gerais pažymiais. Tikimės, kad II pusmetį jų bus dvigubai daugiau!
Rabecas Nojus - Ia klasė,
Diržinskas Mantas - Ib klasė,
Eiringytė Lėja - Ib klasė,
Macionis Pijus - Ib klasė,
Petlinskas Kristijonas - Ib klasė
Mieliauskas Justas - IIa klasė,
Dambrauskaitė Gabija - IIb klasė
Našlėnaitė Orinta - IIb klasė
Volkvičiūtė Austė - II b klasė
Daukšaitė Ugnė - IIId klasė
Lukošiūtė Augustė - IIId klasė
Kondrackis Nedas - IIIe klasė
Mikalajūnas Tadas - IIIe klasė
Šutkus Gvidas - IVe klasė


Gimnazijos direktoriaus 2020 metų veiklos ataskaita


Gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas (naujas)


SVEIKINAME rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojus ir jų mokytojas!
Pijų Macionį (I B kl.)  - III vieta- mokytoja Diana Šilkaitienė
Ievą Rimkevičiūtę (I A kl.)  - II vieta- mokytoja Irutė Abarienė
Orintą Našlėnaitę (II B kl.) - III vieta - mokytoja Julija Mažeikienė
Nedą Kondrackį (III E kl.) - II vieta - mokytoja Asta Krapikienė


Sveikiname muzikos ir dainavimo konkurso VIENAS NAMUOSE vyresniųjų grupės laimėtoją Kamilę Ražinskaitę - IIIe kl., surinkus 23 taškus iš 27 galimų - mokytoja Neringa Markevičienė


SVEIKINAME CHEMIJOS OLIMPIADOS RAJONINIO TURO NUGALĖTOJUS IR JŲ MOKYTOJĄ RASĄ LAŽINSKIENĘ!
Nojų Rabecą (IA kl.) - I vieta rajone, pakviestas į šalies etapą
Ievą Paškevičiūtę (IIB kl.) - II vieta
Augustę Lukošiūtę (IIID kl.) - padėka.


SVEIKINAME RAJONINĖS ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS II ETAPO III VIETOS NUGALĖTOJĄ MATĄ LAVRUKĖNĄ,  III E KLASĖ IR JO MOKYTOJĄ DEIMANTĘ MATULIENĘ


SVEIKINAME RAJONINĖS MATEMATIKOS OLIMPIADOS II ETAPO NUGALĖTOJUS IR JŲ MOKYTOJAS!
Pijų Macionį, Ib kl.- mokytoja Aušra Matažinskienė - I vieta
Mantą Diržinską, Ib kl.- mokytoja Aušra Matažinskienė - II vieta
Orintą Našlėnaitę, IIb kl.- mokytoja Sonata Danielienė - II vieta
Ernestą Granauską, IIIe kl.- mokytoja Aušra Matažinskienė -I vieta
Augustę Lukošiūtę, IIId kl. - mokytoja Danutė Žižnevičienė - III vieta


SVEIKINAME 68-OSIOS LIETUVOS MOKINIŲ FIZIKOS OLIMPIADOS II ETAPO NUGALĖTOJUS IR JŲ MOKYTOJAS!
Dominyką Klimavičių, IA klasė III vieta, mokytoja Vida Micevičienė
Nojų Rabecą, IA klasė, III vieta, mokytoja Vida Micevičienė
Beną Jakubauską, IIB klasė, III vieta, mokytoja Vida Micevičienė
Justą Mieliauską, IIA klasė, III vieta, mokytoja Vida Micevičienė
Augustę Lukošiūtę, IIID klasė, I vieta, mokytoja Dalia Čiužienė
Aliną Majauskaitę, IIIE klasė, II vieta, mokytoja Dalia Čiužienė
Kajų Černiauską, III klasė, III vieta, mokytoja Dalia Čiužienė


Rajoninė biologijos  olimpiada

Gintarė Miknevičiūtė III kl. - I vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Beata Baltrūnaitė III kl. - I vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Ieva Paškevičiūtė  II kl. - I vieta (mokytoja Vera Remenčienė)

Miglė Ašakaitė  II kl. - I vieta (mokytoja Vera Remenčienė)

Austė Volkvičiūtė  II kl. - II vieta (mokytoja Vera Remenčienė)

Andrita Mackelytė  III kl. - III vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Ugnė Daukšaitė  III kl. - III vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Vesta Gustaitė  III kl. - III vieta (mokytoja Irena Ūsienė)


Rajoninė informatikos olimpiada

Augustė Lukošiūtė, III kl. -  III vieta (mokytojas Tomas Matulis)


53-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas (rajono etapas)

Mantas Diržinskas, I kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Julija Mažeikienė) -  laureatas

Pijus Macionis, I kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Asta Krapikienė, Julija Mažeikienė) -  laureatas

Valerija Rusinova, IV kl. (mokytojos Asta Krapikienė, Diana Šilkaitienė) -  laureatė

Akvilė Petrauskaitė, IV kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Asta Krapikienė) -  laureatė


Kviečiame naudotis elektroniniu bibliotekos katalogu MOBIS

Mielas skaitytojau, susirask pageidaujamą knygą, neišėjęs iš namų, rezervuok reikiamą dokumentą elektroniniame bibliotekos kataloge MOBIS. Pirmiausia įsidėmėk adresą: https://www.imobis.lt/app/mobis/atzalynas-kedainiai, kuris atves tave į pagrindinį mūsų bibliotekos elektroninį puslapį.

Patekę į štai taip atrodantį puslapį, paieškos skiltyje įrašykite dominantį autorių, knygą ar paieškos žodį ir spauskite ,,ieškoti". Taip pat paiešką galite vykdyti, pagal Jus dominančią temą (pvz. fizika)

Plačiau skaitykite ...


Gimnazijos svetainė yra pasiekiama nauju adresu: http://atzalynogimnazija.lt

Naujas gimnazijos elektroninis paštas: info@atzalynogimnazija.lt


Gimnazijos kūno kultūros mokytojai ir administracija 2019-2020 metais įgyvendino Sporto rėmimo fondo ir Švietimo mokslo ir sporto ministerijos finansuojamą projektą ,,Mūsų stadionas su treniruokliais".

Projekto tikslas - skatinti Kėdainių miesto gyventojų fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą.
Šiuo metu stadione įrengti devyni modernūs daugiafunkciai lauko treniruokliai, kuriais naudojasi tiek gimnazijos mokiniai, tiek miesto gyventojai.
Vyko dešimt užsiėmimų, kurių metu kūno kultūros mokytojai, treneriai konsultavo mokinius ir miesto gyventojus, kaip taisyklingai ir metodiškai naudotis lauko treniruokliais.
Projekto tikslas įgyvendintas. Treniruokliai tapo kokybiško mankštinimosi dalimi.


Saugaus elgesio gimnazijoje tvarka, esant ekstremaliai situacijai  (naujas dokumentas)


PRIIMKITE IŠŠŪKĮ ,,Į mokyklas judame visi 2020''.
Iššūkį  Į mokyklas judame visi 2020   rasite paspaudus nuorodą
https://www.endomondo.com/challenges/44643338


Į ,,Pagalbos vaikams liniją" tiesiogiai galima kreiptis elektroniniu paštu info@pagalbavaikams.lt bei skyrybos@pagalbavaikams.lt. Taip pat vaikams bei suaugusiesiems sudaryta galimybė bendrauti su ,,Pagalbos vaikams linijos" konsultantu tiesiogiai internetu per linijos interneto svetainę www.pagalbavaikams.lt


Pagalbos Linija - tai yra internetinė platforma, kurioje per akimirką galima psichologui užduoti klausimą, gauti atsakymą bei paskaityti praktinių patarimų kituose atsakymuose.

Nežinai, kaip pasielgti? Turi keblų klausimą? Kamuoja abejonės, stresas ar problemos santykiuose?

Virtualus psichologas - nuolatinė pagalba

Turite klausimą, susijusį su stresu, motyvacija, depresija ar santykiais? Užduokite (ne)asmeninį klausimą neatskleisdami savo tapatybės bet kuriuo paros metu.

www.tunevienas.lt/pagalbos-linija

 • Pamokų laikas:
 • 1. 8.00 - 8.45
 • 2. 8.55 - 9.40
 • 3. 9.50 - 10.35
 • 4. 11.15 - 12.00
 • 5. 12.10 - 12.55
 • 6. 13.05 - 13.50
 • 7. 13.55 - 14.40
 • 8. 14.45 - 15.30
 •