Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Tel. 8 347 60230
El.paštas: info@atzalynogimnazija.lt
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba
Biologijos rajoninė olimpiada
Mokinių pasiekimai 2020-2021 m.m.

(2019-2020 m.m. archyvas)

Rajoninė dailės olimpiada "Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės"
Gabija Minkevič 2 E kl. - III vieta, mokytoja Daiva Nurdinova
Paulius Pagirskas 2 B kl. - III vieta
, mokytoja Daiva Nurdinova
Justina Kuprijanovaitė 3 D kl. - III vieta
, mokytoja Daiva Nurdinova


Rajoninė istorijos olimpiada
Ugnė Daukšaitė 3d kl. - II vieta, mokytoja Lina Blinstrubienė
Nedas Kondrackis 3e kl. - II vieta,
mokytoja Lina Blinstrubienė.


Anglų k. konkurso 9-10 klasių rajoninis etapas
Pijus Macionis, Ib klasė - I vieta, mokytoja Rūta Berankienė;
Mantas Diržinskas, Ib klasė - II vieta, mokytoja Rūta Berankienė;
Meda Juodenytė, IIb klasė - III vieta, mokytoja Deimantė Matulienė.


59-ojoje Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje šalies etape

Nojus Rabecas, Ia kl. -III vieta - mokytoja Rasa Lažinskienė


Rusų kalbos rajoninė olimpiada
Viktorija Mickūnaitė, IIIa kl. -II vieta, mokytoja Tatjana Amniakova
Viltė Beganskaitė, IIc kl. -III vieta, mokytoja Tatjana Amniakova


Rajoninė muzikos olimpiada

Miglė Markovaitė, IVb kl - II vieta -mokytoja Valda Ašmontienė

Kamilė Ražinskaitė,  IIIe kl - III vieta - mokytoja Neringa Markevičienė


Didžiuojamės gimnazistais, I-mą pusmetį baigusiais labai gerais pažymiais. Tikimės, kad II pusmetį jų bus dvigubai daugiau!
Rabecas Nojus - Ia klasė,
Diržinskas Mantas - Ib klasė,
Eiringytė Lėja - Ib klasė,
Macionis Pijus - Ib klasė,
Petlinskas Kristijonas - Ib klasė
Mieliauskas Justas - IIa klasė,
Dambrauskaitė Gabija - IIb klasė
Našlėnaitė Orinta - IIb klasė
Volkvičiūtė Austė - II b klasė
Daukšaitė Ugnė - IIId klasė
Lukošiūtė Augustė - IIId klasė
Kondrackis Nedas - IIIe klasė
Mikalajūnas Tadas - IIIe klasė
Šutkus Gvidas - IVe klasė


Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada
Pijus Macionis, Ib kl.  - III vieta- mokytoja Diana Šilkaitienė
Ieva Rimkevičiūtė, Ia kl.  - II vieta- mokytoja Irutė Abarienė
Orinta Našlėnaitė, IIb kl. - III vieta - mokytoja Julija Mažeikienė
Nedas Kondrackis, IIIe kl. - II vieta - mokytoja Asta Krapikienė


Dainavimo konkursas VIENAS NAMUOSE vyresniųjų grupė

Kamilė Ražinskaitė, IIIe kl. - laimėtoja - mokytoja Neringa Markevičienė


Rajoninė chemijos olimpiada
Nojus Rabecas, Ia kl. - I vieta rajone, pakviestas į šalies etapą - mokytoja Rasa Lažinskienė
Ieva Paškevičiūtė, IIb kl. - II vieta
- mokytoja Rasa Lažinskienė
Augustė Lukošiūtė, IIId kl. - padėka
- mokytoja Rasa Lažinskienė


Rajoninė anglų kalbos olimpiada

Matas Lavrukėnas, III kl.- mokytoja Deimantė Matulienė - III vieta


Rajoninė matematikos olimpiada

Pijus Macionis, Ib kl.- mokytoja Aušra Matažinskienė - I vieta
Mantas Diržinskas, Ib kl.- mokytoja Aušra Matažinskienė - II vieta
Orinta Našlėnaitė, IIb kl.- mokytoja Sonata Danielienė - II vieta
Ernestas Granauskas, IIIe kl.- mokytoja Aušra Matažinskienė - I vieta
Augustė Lukošiūtė, IIId kl. - mokytoja Danutė Žižnevičienė - III vieta


Rajoninė fizikos olimpiada
Dominykas Klimavičius, IA klasė III vieta, mokytoja Vida Micevičienė
Nojus Rabecas, IA klasė III vieta, mokytoja Vida Micevičienė
Benas Jakubauskas, IIB klasė III vieta, mokytoja Vida Micevičienė
Justas Mieliauskas, IIA klasė III vieta, mokytoja Vida Micevičienė
Augustė Lukošiūtė, IIID klasė, I vieta, mokytoja Dalia Čiužienė
Aliną Majauskaitė, IIIE klasė, II vieta, mokytoja Dalia Čiužienė
Kajus Černiauskas, III klasė, III vieta, mokytoja Dalia Čiužienė


Rajoninė biologijos  olimpiada

Gintarė Miknevičiūtė III kl. - I vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Beata Baltrūnaitė III kl. - I vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Ieva Paškevičiūtė  II kl. - I vieta (mokytoja Vera Remenčienė)

Miglė Ašakaitė  II kl. - I vieta (mokytoja Vera Remenčienė)

Austė Volkvičiūtė  II kl. - II vieta (mokytoja Vera Remenčienė)

Andrita Mackelytė  III kl. - III vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Ugnė Daukšaitė  III kl. - III vieta (mokytoja Irena Ūsienė)

Vesta Gustaitė  III kl. - III vieta (mokytoja Irena Ūsienė)


Rajoninė informatikos olimpiada

Augustė Lukošiūtė, III kl. -  III vieta (mokytojas Tomas Matulis)


53-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas (rajono etapas)

Mantas Diržinskas, I kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Julija Mažeikienė) -  laureatas

Pijus Macionis, I kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Asta Krapikienė, Julija Mažeikienė) -  laureatas

Valerija Rusinova, IV kl. (mokytojos Asta Krapikienė, Diana Šilkaitienė) -  laureatė

Akvilė Petrauskaitė, IV kl. (mokytojos Diana Šilkaitienė, Asta Krapikienė) -  laureatė

 

 

  • Pamokų laikas:
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.15 - 12.00
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.45 - 15.30
  •